новости

Номінанти на премію Золотий орел Національної академії кінематографічних мистецтв і наук Росії за 2006 рік

04⋅08⋅2015 14:01

Найкращий ігровий фільм

"Денна варта"/"Дневной дозор", режисер Тімур Бекмамбетов

"Живий"/"Живой", режисер Алєксандр Велединський

"Зображаючи жертву"/"Изображая жертву", режисер Кірілл Сєрєбрєнніков

"Мені не боляче"/"Мне не больно", режисер Алєксєй Балабанов

"Острів"/"Остров", режисер Павєл Лунґін

Найкращий телефільм чи міні-серіал (до 10 серій включно)

"В крузі першому"/"В круге первом", режисер Ґлєб Панфілов

"Грозові ворота"/"Грозовые ворота", режисер Андрєй Малюков

"Справа про мертві душі"/"Дело о мертвых душах", режисер Павєл Лунґін

Найкращий телевізійний серіал (11 і більше серій)

"Доктор Живаґо"/"Доктор Живаго", режисер Алєксандр Прошкін

"Майстер і Марґаріта"/"Мастер и Маргарита", режисер Володимир Бортко

"Полювання на ізюбра"/"Охота на изюбря", режисер Абай Карпиков

Найкращий неігровий фільм

"Блокада", режисер Сергій Лозниця

"Зощенко і Олеша: подвійний портрет в інтер’єрі епохи"/"Зощенко и Олеша: двойной портрет в интерьере эпохи", режисер Євґєній Цимбал

"З Романом Карменом... подорож в молодість"/"С Романом Карменом… путешествие в молодость", режисер Віктор Лісакович

Найкращий анімаційний фільм

"Капітанська дочка"/"Капитанская дочка", режисер Єкатєріна Міхайлова

"Смішарики"/"Смешарики" (сезон 2006 року), художній керівник Анатолій Прохоров

"Шерлок Голмс і доктор Ватсон", режисер Алєксандр Бубнов

Найкраща режисерська робота

Алєксєй Балабанов, "Мені не боляче"/"Мне не больно"

Павєл Лунґін, "Острів"/"Остров"

Кірілл Сєрєбрєнніков, "Зображаючи жертву"/"Изображая жертву"

Найкращий сценарій

Валєрій Мнацаканов, "Мені не боляче"/"Мне не больно" (режисер Алєксєй Балабанов)

Іґорь Порублєв, Алєксандр Велединський, "Живий"/"Живой" (режисер Алєксандр Велединський)

Дмітрій Соболєв, "Острів"/"Остров" (режисер Павєл Лунґін)

Найкраща жіноча роль в кіні

Рєната Літвінова, "Мені не боляче"/"Мне не больно" (режисер Алєксєй Балабанов)

Анна Міхалкова, "Зв’язок"/"Связь" (режисер Дуня Смірнова)

Євґєнія Сімонова, "Три крапки"/"Многоточие" (режисер Андрєй Ешпай)

Найкраща жіноча роль на телебаченні

Анна Ковальчук, "Майстер і Марґаріта"/"Мастер и Маргарита" (режисер Володимир Бортко)

Чулпан Хаматова, "Доктор Живаґо"/"Доктор Живаго" (режисер Алєксандр Прошкін)

Інна Чурікова, "В крузі першому"/"В круге первом" (режисер Ґлєб Панфілов)

Найкраща чоловіча ролі в кіні

Алєксандр Балуєв, "Перекладачка"/"Переводчица" (режисер Єлєна Хазанова)

Пьотр Мамонов, "Острів"/"Остров" (режисер Павєл Лунґін)

Євґєній Циґанов, "Пітєр FM"/"Питер FM" (режисер Оксана Бичкова)

Найкраща чоловіча роль на телебаченні

Євґєній Міронов, "В крузі першому"/"В круге первом" (режисер Ґлєб Панфілов)

Андрєй Смірнов, "В крузі першому"/"В круге первом" (режисер Ґлєб Панфілов)

Олєґ Янковський, "Доктор Живаґо"/"Доктор Живаго" (режисер Алєксандр Прошкін)

Найкраща жіноча роль другого плану

Лія Ахеджакова, "Зображаючи жертву"/"Изображая жертву" (режисер Кірілл Сєрєбрєнніков)

Анна Міхалкова, "Зображаючи жертву"/"Изображая жертву" (режисер Кірілл Сєрєбрєнніков)

Чулпан Хаматова, "Три крапки"/"Многоточие" (режисер Андрєй Ешпай)

Найкраща чоловіча роль другого плану

Дмітрій Дюжев, "Острів"/"Остров" (режисер Павєл Лунґін)

Нікіта Міхалков, "Мені не боляче"/"Мне не больно" (режисер Алєксєй Балабанов)

Віктор Сухоруков, "Острів"/"Остров" (режисер Павєл Лунґін)

Найкраща операторська робота

Андрєй Жиґалов, "Острів"/"Остров" (режисер Павєл Лунґін)

Андрєй Найдьонов, "Ейфорія"/"Эйфория" (режисер Іван Вирипаєв)

Сєрґєй Трофімов, "Денна варта"/"Дневной дозор" (режисер Тімур Бекмамбетов)

Найкраща робота художника-постановника

Іріна Алєксєєва, "Нанкінський пейзаж"/"Нанкинский пейзаж" (режисер Валєрій Рубінчик)

Іґорь Коцарєв, Алєксандр Толкачов, "Острів"/"Остров" (режисер Павєл Лунґін)

Віктор Юшин, "Доктор Живаґо"/"Доктор Живаго" (режисер Алєксандр Прошкін)

Найкраща робота художника з костюмів

Емма Бєґлярова, "Далеко від Сансет-бульвару"/"Далеко от Сансет-бульвара" (режисер Ігор Мінаєв)

Іріна Ґінно, "Три крапки"/"Многоточие" (режисер Андрєй Ешпай)

Дмітрій Андрєєв, "Нанкінський пейзаж"/"Нанкинский пейзаж" (режисер Валєрій Рубінчик)

Найкраща музика до фільму

Едуард Артємьєв, "Доктор Живаґо"/"Доктор Живаго" (режисер Алєксандр Прошкін)

Владімір Мартинов, "Острів"/"Остров" (режисер Павєл Лунґін)

Кірілл Піроґов, "Пітєр FM"/"Питер FM" (режисер Оксана Бичкова)

Найкращий монтаж фільму

Свєтлана Іванова, Алєксандр Чупаков, Ольґа Ґріншпун, "Пітєр FM"/"Питер FM" (режисер Оксана Бичкова)

Дмітрій Кісєльов, "Денна варта"/"Дневной дозор" (режисер Тімур Бекмамбетов)

Іван Лєбєдєв, "Вільне плавання"/"Свободное плавание" (режисер Боріс Хлєбніков)

Найкраща робота звукорежисера

Юлія Єґорова, "Пітєр FM"/"Питер FM" (режисер Оксана Бичкова)

Сєрґєй Карпенко, "Денна варта"/"Дневной дозор" (режисер Тімур Бекмамбетов)

Андрєй Худяков, "Живий"/"Живой" (режисер Алєксандр Велединський)

Найкращий закордонний фільм у російському прокаті

"Повернення"/Volver (Іспанія), режисер Педро Альмодовар

"Матч-пойнт"/Match Point (Велика Британія – США – Люксембурґ), режисер Вуді Аллен

"Мюнхен"/Munich (США), режисер Стівен Спілберґ