Ведмедик Дрімка

Ведмедик Дрімка - фильм (2007) на сайте о хорошем кино Устрица
 • Год:
  2007
 • Страна:
  Украина
 • Режиссер:
 • Длительность:
  78 мин.
 • Tип фильма:
  Анимационный
 • Рейтинг:
  4.5 / 5
  2 голоса
Бегемот та Сонце (1972) - дивитися онлайн
Дiвчинка та зайцi (1985) - дивитися онлайн
Чарiвник "ОХ" (1971) - дивитися онлайн

Бегемот та Сонце (1972) - дивитися онлайн

Дiвчинка та зайцi (1985) - дивитися онлайн

Чарiвник "ОХ" (1971) - дивитися онлайн

Описание фильма «Ведмедик Дрімка»

Дрiмка - це не просто плюшевий ведмедик! Новий друг діточок розповість казкові iсторiї з життя рiзних тварин, риб, птахiв, фантастичних iстот. Цi оповiдi не лише цiкавi, але й пiзнавальнi - малята зможуть дiзнатися про поведiнку тварин, їх звичаї та характер, про рiзнi явища природи. Хлопчики i дівчатка навчаться вiдрiзняти добро вiд зла, швидко i оригiнально мислити, а конкурси малюнкiв надихатимуть діточок на творчість. Пiсля спiлкування з ведмедиком сни будуть винятково приємнi та кольоровi.

У першiй частинi ви познайомитесь з:

Бегемот i сонце - колись Бегемотик упiймав сонце i вирiшив зробити своїм друзям подарунок. Вiн подiлив сонце на шматочки i роздав їх. І тодi настала темрява. Звiрята зрозумiли свою помилку, склали сонечко i повернули його на мiсце.

Чарiвник "ОХ" - мультик, знято за мотивами української народної казки, повідає вам про боротьбу добра зi злим лiсовим царем Охом. Цей мультфільм є бонусом для батьків!

Дiвчинка та зайцi - фiльм для дiтей про маленьку відважну дівчинку, яка самостійно врятувала зайців вiд холоду i голодної лисицi.

Коза-дереза - в основi фiльму дуже вам гарно відома казка про хитру Козу-дерезу. Котик та пiвник - цей мультик, знято за мотивами народної казки розкаже як Котик врятувала свого друга пiвника.